Porządek Nabożeństw

Msze święte w Niedziele:  7.30 i 11.00 w Śnietnicy oraz o 9.30 w Stawiszy.

Nabożeństwa specjalne:

ŚNIETNICA: DZIEŃ PATRONA PARAFII ŚW. ANDRZEJA BOBOLI – 16 każdego miesiąca, które nazywamy „BOBOLÓWKĄ” (Msza święta w intencjach zbiorowych i nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli z odczytaniem próśb i podziękowań).

OKRES  WAKACJI  2021

W okresie wakacyjnym Msze święte w dni powszednie tylko w Kościele parafialnym w Śnietnicy o godzinie 6.30. (oprócz Fatimy, Bobolówki i I- go piątku.

BOBOLÓWKA” w sierpniu 2021 r.

Najbliższa Msza święta ku czci św. Andrzeja Boboli w intencjach zbiorowych będzie:

16 sierpnia  /poniedziałek/ o godzinie 18.00

Program:

• Msza święta o św. Andrzeju Boboli w intencjach zbiorowych.(Przewodniczy „Bobolówkom” przez cały rok 2021 i głosi kazania: Ks. mgr Marcin Bukowiec – duszpasterz z parafii Ropa.)
  • Nabożeństwo dziękczynno – błagalne: modlitwa za Ojczyznę, modlitwa o uproszenie łask, odczytanie próśb i podziękowań, litania do św. Andrzeja Boboli i błogosławieństwo Relikwiami

Serdecznie zapraszam: Ks. Józef  Rosiek – proboszcz parafii Śnietnica.

Okazja do spowiedzi od 17.00  do 18.00

ODPUST  W  STAWISZY 2021

Msza święta Odpustowa ku czci Przemienienia Pańskiego w Stawiszy, będzie 6 sierpnia o godzinie 11.oo. W tym dniu święto obowiązuje tylko na terenie Stawiszy.

BOBOLÓWKA” i ODPUST

16 MAJA  2021 r.

Najbliższa Msza święta ku czci św. Andrzeja Boboli w intencjach zbiorowych będzie podczas Odpustu:

16 maja  /Niedziela/ o godzinie 11.00

Program:

• Msza święta o św. Andrzeju Boboli w intencjach zbiorowych.
  • Odczytanie próśb i podziękowań
  • Litania do św. Andrzeja Boboli
  • Procesja Eucharystyczna

Pozostałe Msze święte w dniu Odpustu będą o godzinie: 7.00  i  9.00  oraz w Stawiszy o 18.00

Serdecznie zapraszam: Ks. Józef  Rosiek – proboszcz parafii Śnietnica

NABOZEŃSTWA  FATIMSKIE 2021

STAWISZA – 13 maja /czwartek/ o godzinie 19.00.