OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

26.06.2022

• Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą – pierwszą Niedzielę wakacyjną. Serdecznie witam wszystkich Parafian i Gości.
  • Serdecznie dziękuję za ofiary złożone do dyspozycji Papieża Franciszka
  • W środę Uroczystość Piotra i Pawła. Msze święte będą: w Śnietnicy o 7.00 i 18.00 oraz w Stawiszy o 9.00. Składka na Kurię Watykańską. W tym dniu można pracować, ale zachęcam gorąco do udziału we Mszy świętej.
  • W najbliższym tygodniu wypada pierwszy piątek lipca. Msze święte będą: w Śnietnicy o 18.00 i w Stawiszy o 19.00. Wyjazd do chorych będzie w pierwszy piątek od 7.30.
  • W przyszłą Niedzielę z racji pierwszej Niedzieli, składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  • Od 1 lipca do 10 lipca trwa Odpust w Tuchowie. Program Odpustu wywieszony jest w gablocie z ogłoszeniami.
  • Dziękuję za ofiarę 100 zł. od Nowożeńców Natalii i Damiana Smołkowicz
  • /Stawisza/ Dziękuję za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą Niedzielę i przetarcie ławek w dolnej Kaplicy paniom: …… Na następną Niedzielę  proszę o posprzątanie Kościoła i przetarcie ławek w Kaplicy 2 kolejne Rodziny.
  • W najbliższy poniedziałek, czyli jutro, w Śnietnicy wywóz odpadów zmieszanych i BIO, a w czwartek odpadów segregowanych w Śnietnicy i w piątek odpadów segregowanych w Stawiszy.
  • Msze św. w najbliższym tygodniu będą odprawione w nast. intencjach:

Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia, składam najserdeczniejsze życzenia. Waszą codzienność, trwające prace polowe oraz wszystkich przebywających na wakacjach i urlopach, będę polecał opiece Matki Bożej i wstawiennictwu św. Andrzeja Boboli i św. Jana Pawła II.

INTENCJE  MSZALNE

Śnietnica i  Stawisza

od 27.06. do 3.07.2022

ŚNIETNICA

…… – Za Parafian (poza parafią)

18.00 – Za + Mariolę Kowal – od Grzegorza Barana z rodziną

Środa – Uroczystość Piotra i Pawła

7.00 – Za + Jana Pociecha – od Urszuli Prusak z rodziną

18.00 – Za + Mariolę Kowal – od Jolanty i Piotra Nędza

18.00 – Za + Jana Pociecha – od koleżanek z pracy córki Izabeli

Piątek – pierwszy Piątek

18.00 – Za + Zofię, Wojciecha i Krystynę Majcher

8.00 – O zdrowie dla Mateusza

14.00 – Msza Chrzcielna Marceliny-Hanny Grybel

Niedziela

7.30 – Za + Romana Warzecha – rozpoczęcie Mszy Gregoriańskich z intencji zamówionych z racji pogrzebu – dzisiejsza od syna Roberta z żoną i dziećmi

11.00 – Za + Annę i Franciszka Sikora – od córki Sabiny z rodziną

STAWISZA

Piątek – pierwszy Piątek

19.00 – Za + Wandę Bacia – od Katarzyny i Andrzeja Czochór z rodz.

Niedziela

9.30 – Za + Mariana Króla – od syna Ks. Mirosława

W miesiącu czerwcu „BOBOLÓWKI” nie będzie, ponieważ 16.06. wypadło BOZE CIAŁO.

„BOBOLÓWKA” W  LIPCU

Najbliższa Msza święta ku czci św. Andrzeja Boboli w intencjach zbiorowych będzie:

16 lipca 2022 roku  /sobota/ o godzinie 18.00

Program:

• 17.30 – Modlitwa Różańcowa
  • 17.50 – Odczytanie intencji Mszy świętej zbiorowej
  • 18.00 – Msza święta o św. Andrzeju Boboli w intencjach zbiorowych.(Przewodniczy „Bobolówce” i Słowo Boże wygłosi: Ojciec Józef Krzemiński – Jezuita – duszpasterz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu)
  • Nabożeństwo dziękczynno – błagalne: modlitwa za Ojczyznę, modlitwa o uproszenie łask, odczytanie próśb i podziękowań, litania do św. Andrzeja Boboli i błogosławieństwo Relikwiami

Serdecznie zapraszam: Ks. Józef  Rosiek – proboszcz parafii Śnietnica.

Okazja do spowiedzi od 17.00  do 18.00 i podczas nabożeństwa

Intencje Mszy Świętej zbiorowej

ku czci św. Andrzeja Boboli –

16 LIPCA /sobota/ godz. 18.00